Velkopavlovická podoblast

Ikonické rodinné vinařství střední velikosti s roční produkcí 250 tis. litrů. Vinařství, které je výkladní skříní moderní domácí vinařské historie po roce 1989 a ukázka vinařského úspěchu, umu a vinohradnické modrosti.

Číst dál...

Dolní Dunajovice

Mikulovská podoblast

Malé a tradiční rodinné vinařství založené krátce po roce 1989 navazující na rodinnou tradici výroby vína ještě před násilnou kolektivizací v 50. letech minulého století. Průměrná roční produkce cca 50 tis. lahví převážně bílých vín z tradičních domácích odrůd. Klíčové odrůdy – Ryzlink vlašský, Rulandské bílé, Ryzlink rýnský a Chardonnay.

Číst dál...

Mikulov 

Mikulovská podoblast

Menší a tradiční rodinné vinařství z Mikulova založeno v první polovině 90. let a navazující na předválečnou produkci vína přímo v Mikulově. V současnosti vedeno dvěma bratry, kteří firmu převzali od svého otce v roce 2003 a dál pokračují ve výrobě vína a produkci převážně tradičních bílých odrůd Mikulovské vinařské podoblasti.

Číst dál...

Perná 

Mikulovská podoblast

Rodinné vinařství střední velikosti se sídlem a vinicemi přímo v srdci a centru CHKO Pálava vinařské obci Perná.

Číst dál...

Dolní Dunajovice

Mikulovská podoblast

Špičkové a ikonické domácí vinařství, producent vín z legendárních lokalit a viničních poloh (Železná, Goldhamer, Liší vrch ….), vinařství kde se psala moderní historie domácího vinařství po roce 1990!

Číst dál...

Hranice

Znojemská podoblast

Relativně mladé rodinné vinařstvi ze Znojemské vinohradnické podoblasti a uznávané vinařské obce Hnanice na hranicích s Rakouskem, kde také vinařstvi pěstuje většinu svých vinic a to i v rámci Národního parku Podyjí.

Číst dál...